اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

امکانات این برنامه و سامانه :

موقعيت و مکان يابی لحظه ای و رديابی خطی فرزندان و افراد سالخورده و حتی همسر خود !

گزارش عملکرد در شبکه های اجتماعی واتس اپ، اينستاگرام، لاين و ..

( مخفیانه ببینید با کی داره چت میکنه ؟ الان کجاست روی نقشه ! )

از تمام تماس ها و پیام هاش بدون اینکه بفهمه با خبر باشید و غافلگیرش کنید

هر چی داره و نداره تو موبایلش چه آیفون چه اندروید کنترل کنید به صورت نامحسوس

و ده ها قابليت کاربردی ديگر برای دانلود و نصب این برنامه بر روی لینک آبی زیر کلیک کنید

نرم افزار ردیابی و نظارت بر بازاریاب ها و کارمندان غیر حضوری

مروزه ویزیتور ها در کسب و کار و روند فروش محصولات شرکت های گوناگون نقش مهمی را ایفا می کنند. افرادی با عقاید مختلف و البته توانایی ها و شیوه های بیانی کارآمد که می توانند برای یک شرکت و کسب و کار امروزی سودآور باشند و رشد درآمدی چشمگیری را برای آن شرکت یا سازمان ایجاد کنند.

http://downloadfour.ir/wp-content/uploads/2017/08/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C.jpg

البته که ممکن است شما به عنوان یک مدیر یا نظارت گر بر فعالیت ویزیتور ها با یک گروه از بازاریاب های خبره و کار بلد روبرو باشید ولی همچنان این بازاریاب ها نیاز به سیستم مدیریت جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. نرم افزار ردیابی ویزیتور کارمندکنترل بهترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارمندان غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست و اما دلایل برتری این نرم افزار را در ادامه خواهیم گفت.

معرفی نرم افزار ردیابی ویزیتور کارمندکنترل

کارمند کنترل نرم افزار جامعی در زمینه نظارت بر کارمندان و بازاریاب ها است. با استفاده از نرم افزار کارمندکنترل و بدون نیاز به استفاده از دستگاه های سخت افزاری می توانید نظارت کاملی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و کارمندان حاضر در مجموعه کاری خود داشته باشید. کارمندکنترل یک نرم افزار ویندوزی و البته قابل نصب بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی است که پس از آن قابلیت های بسیار پیشرفته مدیریتی را در اختیار مدیران شرکت ها و سازمان ها قرار می دهد.


ردیابی ویزیتور و بازاریاب های خارج از محل کار

شاید سخت ترین بخش مدیریتی در یک شرکت یا سازمان بحث مدیریت و نظارت و سازماندهی ویزیتور ها باشد، بازاریاب ها به دلیل این که در محیط کاری و اداری حضور ندارند کم تر در دید و قابل نظارت هستند. این افراد مدام در حال سفر یا نقل مکان به نواحی مختلف هستند و نمی تواند به دقت روی آنها نظارت داشت و در جریان ویزیت هایی که انجام می دهند قرار گرفت. در این صورت با نصب نرم افزار ردیابی ویزیتور کارمندکنترل روی تبلت یا گوشی های موبایل اختصاص داده شده به ویزیتور ها که البته یک بسته نرم افزاری جداگانه ای نیست و در قالب یک بسته واحد بنام کارمندکنترل ارائه می شود. پس از نصب، برنامه در دستگاه ویزیتور پنهان می شود و ویزیتور ها و بطور کلی افرادی که خارج از محل کار فعالیت دارند از این که تحت نظارت هستند مطلع نخواهند شد که به این ترتیب روند نظارتی بسیار دقیق تر انجام خواهد گرفت. البته که می بایست برای این کار از دستگاه های متعلق به مجموعه کاری استفاده کنید.


ردیابی آنلاین ویزیتور از طریق GPS

موقعیت های مکانی و مسیرهای پیموده شده توسط ویزیتور ها و بازاریاب ها مهمترین موضوعاتی هستند که مدیران شرکت ها و سازمان ها به دنبال فهمیدن آن هستند. این که بازاریاب آنها الان دقیقا در کجا فعالیت می کند و در روز چه مسیرهایی را طی کرده است اطلاعات مهمی درباره نحوه فعالیت هر ویزیتور به مدیر آن مجموعه می دهد. در نرم افزار ردیابی ویزیتور موقعیت یابی بر اساس GPS دستگاه همراه یا از طریق دکل مخابراتی صورت می پذیرد که موقعیت یابی دقیقی ارائه می شود.

علاوه بر این در نرم افزار ردیابی ویزیتور کارمندکنترل امکان تعیین محدوده مجاز و غیر مجاز جغرافیایی بر روی نقشه وجود دارد تا بتوانید محدوده های فعالیت مجاز ویزیتور های خود را روی نقشه مشخص کنید. مثلا بازاریابی که قرار است در محدوده شهری A فعالیت داشته باشد، نباید در ساعت کاری تعیین شده در پنل کاربری نرم افزار کارکندکنترل در جای دیگری حضور داشته باشد، در غیر این صورت در پنل مدیریتی شما هشدار مربوط به خروج از محدوده مجاز تعیین شده نمایش داده می شود. به همین ترتیب می توانید محدوده های غیر مجاز مشخص کنید تا با ورود ویزیتور ها و بازاریاب ها به این نواحی به سرعت مطلع شوید.


برنامه پخش مویرگی کارمندکنترل

علاوه بر قابلیت ردیابی بازاریاب کارمندکنترل قابلیت های بسیار کاربردی را در زمینه پخش مویرگی برای بازاریاب ها و ویزیتور های شما در اختیار قرار می دهد. در پنل مدیریتی خود امکان تعریف لیست تمامی محصولاتی که توسط برند شما قابل ارائه است با دسته بندی کامل و مشخص کننده وجود دارد. به این ترتیب می توانید لیست کامل محصولات را در اختیار بازاریاب های خود قرار دهید تا روند سفارش گیری و ثبت سفارش بسیار ساده ئو از طریق گوشی و تبلت اندرویدی انجام گیرد.


تعریف وظیفه برای ویزیتور

شما می توانید بصورت روزانه و بصورت زمان بندی شده حتی از چندین روز قبل از روز مورد نظر برای هر بازاریاب و ویزیتور خود تعریف وظیفه کنید. تعریف وظیفه بصورت تعیین یک محدوده جغرافیایی روی نقشه و تعیین تاریخ و زمان دقیق انجام وظیفه صورت می گیرد به این ترتیب ویزیتور شما می بایست در زمان مقرر شده در مکان تعیین شده توسط شما بر روی نقشه حضور پیدا کند که در این صورت گزارش انجام وظیفه توسط ویزیتور برای شما ثبت می شود.


کنترل تماس ها و پیام های ویزیتور

به جهت حفظ امنیت کاری و جلوگیری از درز اطلاعات حساس کاری نرم افزار کارمندکنترل این امکان را به شما می دهد تا تماس ها و پیام های رد و بدل شده توسط دستگاه گوشی یا تبلتی که در اختیار بازاریاب است برای شما قابل پیگیری و نمایش باشد. در این صورت می توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی وزیتور های خود قرار بگیرید و در صورتی که در روند کاری آنها تخلفی مشاهده می کنید پیگیری های لازم را انجام دهید.

قابلیت های نرم افزار کارمندکنترل تنها به این جا ختم نمی شود و برای نظارت بر کارمندان حاضر در محل کار نیز این نرم افزار قابلیت های بسیاری را ارائه می کند که پیشنهاد می کنیم با مراجعه به وبسایت کارمندکنترل از آن ها دیدن کنید.

  http://downloadfour.ir/wp-content/uploads/2017/07/download.png  
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز